KONST / Litografier / Färglitografi 13925550
nr 1392 5550
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 145/290. Motivet: 61x82cm, yttermått inklusive ram: 75x96cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:20:44
300 kr
350 kr
400 kr